Illinois Universitesi Chicago’daki yogun Ingilizce egitimi için Tutorium


West University Center
4500 Ninth Avenue NE Suite 300
Seattle, WA 98105 USA

206-295-4784 - tel 425.672.0439 - fax
Email:

 


DalilUSA.com Amerika'da yüksek öğrenim yapmak isteyen Arap ve Türk öğrencilerine internet üzerinden rehberlik yapan bir kurumdur.

DalilUSA.com sizlere Amerika'daki yüksek öğrenim, okullara giriş koşulları, vizeler, okul seçimi, kayıt yaptırma, Amerikan eğitim sistemi ve ihtiyaç duyacağınız diğer tüm konular hakkında bilgi vermektedir.

Bu sitede Amerikan yüksek okulları coğrafi konumlarına ve kategorilerine göre listelenmiştir. Her okul hakkındaki bilgi Türkçe olarak verilmiş, ve bu sayfalar okulun kendi İngilizce web sitesine, e-posta adresine, bölgesel bilgilerine, on-line basvuru sayfalarına ve bulunduğu bölgedeki Ortadoğu/Kuzey Afrika sarı sayfalarına bir linkle bağlanmıştır.

Sitemizde ayrica on-line avukatımız ve eğitim danışmanımızın her türlü hukuki ve eğitimle ilgili sorularınıza cevap vermeye hazır olduğunu da göreceksiniz. (belirli bir okula yönelik sorularınız olduğunda sorunuz ilgili okulun danışmanına yönlendirilecektir).

Hayatınızın bu çok önemli kararını verirken, ihtiyaç duyabileceğiniz çok gerekli kontakt bilgilerine de yine buradan ulaşabileceksiniz. Personelimiz burada sorularınızı cevaplayarak ve sorun yaşayabileceğiniz her konuda yardımcı olarak sizin için bu süreci her açıdan kolaylaştıracaktır. Bizi aramakta tereddüt etmeyin, TÜRKÇE KONUŞAN DANIŞMANLARIMIZ SİZE HİZMET VERMEK İÇİN BEKLEMEKTELER.

DalilUSA Menu

About Us

U.S. Education
Requirements
Cultures

Immigration

Choosing And Enrolling

School Classifieds
School Features

Forms And Applications
On-line Advisor

Ask An Online Attorney

Key Contacts
Internet Resources
Supportive Services

U.S. Participants Site

 
Arizona Eyalet Üniversitesi

DalilUSA.com Home
Copyright © 2016 DalilUSA.com, a Division of Middle East International Services. All Rights Reserved.
Use of this Site Signifies Your Agreement to our Privacy Statement

West University Center 4500 Ninth Avenue NE Suite 300 Seattle, WA 98105 USA
206.295.4784 - tel 425.672.0439 - fax
Email: