West University Center
4500 Ninth Avenue NE Suite 300
Seattle, WA 98105 USA

206-295-4784 - tel 425.672.0439 - fax
Email:

 

Bellevue Halk Üniversitesi

Bellevue Halk Üniversitesi (BHÜ), her dönem 20,000’in üzerinde kayıtlı öğrencisi ve 700’den fazla uluslararası öğrenci mevcudu ile Washington eyaletinin en büyük halk üniversitesidir. Yeni başlayan öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek imkanlar BHÜ’de mevcuttur.

 Bellevue Community College 

Eğer İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız tanınmış Hızlandırılmış İngilizce programımızı yada Uluslararası İşletme Meslekleri programımızı seçebilirsiniz

 Bellevue Community College

Üniversite kredi programlarımız içerisinde 60’dan fazla akademik çalışma alanında transfer önlisans ve 75’den fazla meslek programında önlisans imkanı vardır. Ayrıca Doğu Washington Üniversitesi ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz program sonucunda, öğrencilerin lisanslarını BHÜ’de tamamlama imkanları vardır.

Bellevue Community College 

Öğrencimizin akademik hayatını zenginleştirmesi için çeşitli imkanlar BHÜ’de mevcuttur. BHÜ’deki uluslararası öğrenciler okuldaki çeşitli kulüp, topluluk ve spor takımlarına katılırken öğrenci idaresi ve gazetesinde de etkin rol almaktadırlar.

Bellevue Community College 

Bellevue Halk Üniversitesi’nin Pasifik Kuzeybatı bölgesinde, Seattle ve Cascade Dağları arasındaki ideal konumu, öğrencilere zengin eğlence ve kültürel aktivite imkanları sunmaktadır. Hayvanat bahçesi, akvaryum yada müze ziyaretlerinde bulunabileceğiniz gibi zengin tiyatro, opera yada senfoni imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca hareketli hayat tarzını seven öğrencilerimiz için kayak, gezi, dağcılık, bisiklet ve su sporları imkanları okul çevresinde mevcuttur.

Bellevue Community College 

Ayrıca, okulumuz bilişim teknolojisi ile ilgilenen öğrenciler için - Microsoft, Starbucks, Amazon.com, Expedia, Real Networks ve Costco gibi üstün teknoloji kullanan şirketlerin merkezlerine yakınlığından dolayı - idealdir. Nitekim, Microsoft geçenlerde BHÜ’yü bilişim teknolojisinde örnek okul olarak tanımlamış ve diğer okullara örnek göstermiştir.

 

 

BCC link: http://bellevuecollege.edu/

BCC International students’ Programs link: http://bellevuecollege.edu/isp/

Local Attractions (Northwest) link: http://www.northwestcharm.com/nwwa.htm

Application online link: http://bellevuecollege.edu/isp/apply.html

DalilUSA Menu

About Us

U.S. Education
Requirements
Cultures

Immigration

Choosing And Enrolling

School Classifieds
School Features

Forms And Applications
On-line Advisor

Ask An Online Attorney

Key Contacts
Internet Resources
Supportive Services

U.S. Participants Site

 

DalilUSA.com Home
Copyright © 2016 DalilUSA.com, a Division of Middle East International Services. All Rights Reserved.
Use of this Site Signifies Your Agreement to our Privacy Statement

West University Center 4500 Ninth Avenue NE Suite 300 Seattle, WA 98105 USA
206.295.4784 - tel 425.672.0439 - fax
Email: